piątek, 18 września 2015

Inspiracja na udany weekend #3 Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

OPRAWCA

Mówią o nim Oprawca.
Całe swoje życie spędził w sali tortur zadając ból innym ludziom. Nosi przy sobie wymyślne narzędzia do sprawiania cierpienia. Jest królewskim mistrzem tortur. Każdy się go boi lecz szanuje jego pracę.
Oprawca jest bardzo dobry w tym co robi. Potrafi godzinami męczyć nieszczęśnika nie dając mu umrzeć.
Nikt nie wie kim był wcześniej Oprawca . Jego twarz poorana bliznami zdradza fakt iż musiał brać udział w wielu bitwach.
Oprawca wykonuje swoją pracę milcząc i ciężko dysząc. Jest wielki i dobrze zbudowany. Nie ma rodziny i przyjaciół. Zawsze po skończonej robocie wstępuje do lokalnej karczmy i pije do późna nie odzywając się przy tym do nikogo. Stroni od ludzi. Jedyną osobą, z którą utrzymuje kontakt jest królewski kat. To jemu Oprawca doradza różne techniki i zdradza triki.
 
Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)

Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz