piątek, 4 września 2015

Inspiracja na udany weekend #1


Zaczynamy nowy cykl na naszym blogu.
Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

STRAŻNIK TRUMIEN

Ostatnio często się zdarzało, że podczas pogrzebu zmarły rozwalał wieko trumny, wstawał z grobu i rzucał się na ludzi uczestniczących w ceremonii. Jego ciało było powyginane i zdeformowane. Tchnięty plugawą mocą potrafił rozrywać ludzi na strzępy.
Aby uniknąć takich incydentów wzywa się na cmentarz STRAŻNIKA TRUMIEN. Ten tajemniczy typ potrafi skutecznie walczyć z ożywieńcami. Używając garłacza na specjalne siekańce, tasaka i wspierając się magią, STRAŻNIK powala zmarłego, który nie jest już w stanie nikomu zaszkodzić.
STRAŻNIK przed pogrzebem ustawia w okolicy trumny specjalne pułapki, podobne do tych jakich używają kłusownicy. Ożywiony zmarły z czasem nabiera coraz więcej siły. Dlatego trzeba go powalić jak najszybciej. Najlepiej od razu po tym jak wygramoli się z trumny.

Jak wygląda STRAŻNIK? To zadanie dla Was.


Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)

Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
8 komentarzy:

 1. Trzeci raz pisze tego posta... :P bo się nie chce opublikować.... Zatem albo i ten nie pójdzie albo będą trzy :)

  Generalnie się baaaardzo cieszę...:D treści bylo duuuzo więcej ale juz nie mam sily pisac trzeci raz :)

  Gos Ro :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo nam miło, że pomysł się podoba. Dziękujemy za wpis.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super akcja. Zajefajnie, że takie rzeczy robicie. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że się podoba. Panie Dominiku, piórko w dłoń i do dzieła.

   Usuń
 4. Świetny pomysł, może w końcu dzięki wam i waszemu cyklowi, wezmę ołówek do ręki i zacznę ćwiczenia w rysowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie też się bardzo podoba pomysł, a zwłaszcza to, że oferujecie feedback. Mam nadzieję, że choć raz uda mi się zmobilizować i wziąć udział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda przesłana praca zostanie przeanalizowana i wyślemy konkretną informację zwrotną. Do dzieła, proszę rysować.

   Usuń