piątek, 16 października 2015

Inspiracja na udany weekend #7


Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu. 

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Szczurołap

Miasta Imperium opanowała plaga szczurów. Dlatego też władca ogłosił, że hojnie wynagrodzi każdego kto przyczyni się do zmniejszenia zagrożenia. Do królestwa ściągnęli liczni ludzie, którzy trudnią się łapaniem gryzoni. Zawód Szczurołapa jest obecnie bardzo opłacalny. Zawodowi łapacze szczurów mają swoje urządzenia i pułapki na roznoszące choroby zwierzęta. Wyposażeni są w umiejętności i wiedzę, które pozwalają im na łapanie do kilkudziesięciu szczurów dziennie. Szczurołap większość czasu spędza w miejskich kanałach.
Jak wygląda Szrurołap? To Wasze zadanie.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)
Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz