piątek, 23 października 2015

Inspiracja na udany weekend #8


Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu. 


Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Bruno - karczmarz

W stolicy imperium jest karczma o nazwie "Pod Szczęśliwym Głupcem". Zna ją każdy poszukiwacz przygód i amator niebezpieczeństw. W karczmie bardzo często przesiadują awanturnicy, snujący plany nowych wypraw, kapitanowie statków, którzy mogą dać się wynająć wraz z ze swoimi okrętami. Podają tu nierozwadniane piwo i przepyszny drób. Właścicielem przybytku jest niejaki Bruno. Starszy osobnik, który zna w mieście prawie wszystkich. Ma czerwony, kartoflany nos i od zawsze nosi poplamiony fartuch. Pod ladą czeka w pogotowiu naładowana, ciężka kusza. Na wypadek gdyby jakiemuś młodzikowi trunki zbytnio uderzyły do głowy.
Jak wygląda Bruno - karczmarz? To Wasze zadanie.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)
Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz