piątek, 30 października 2015

Inspiracja na udany weekend #9Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

URGI

Krasnoludy zamieszkujące twierdze wykute w zaśnieżonych szczytach gór hodują URGI – to specjalne zwierzęta służące do walki z goblinami. Urgi, świetnie poruszają się w górach, są bardzo odporne na zimno. Są niewyobrażalnie silne i wytrzymałe (ludzie opowiadają, jak podobno kiedyś dorosły Urg, wyrwał wielkie drzewo z korzeniami – ale żaden krasnolud tego nie potwierdzi).
Urgi podobno są ślepe, dokładniej rzecz ujmując – nie mają oczu. Uwielbiają przebywać ze swoimi panami pod ziemią, głównie tam walczą.
Krasnoludzcy kowale stworzyli specjalne pancerze, dzięki którym Urgi są nie do zdarcia.
Jak powstały Urgi to wielka tajemnica krasnoludów, a jak wiadomo one prędzej zjedzą trolla żywcem niż wyjawią sekret.
Jak wyglądają Urgi? Od jakich zwierząt mogą pochodzić ich cechy i budowa ciała? Ile mają kończyn, jak się poruszają? Dzięki jakim zmysłom się orientują (słuchowi, węchowi, a może tak jak węże łapią zapachy językiem?) No i wreszcie jak wygląda ich pancerz – jak jest skonstruowany i jak działa?Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)
Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz