piątek, 2 października 2015

Inspiracja na udany weekend #5

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu. 
Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Koguci Jeździec

Do pewnego gospodarstwa wprowadziły się skrzaty. Poza standardowymi zajęciami takimi jak zaplatanie koniom grzyw i sikaniem do mleka upodobały sobie wyścigi na kogutach.
Skrzaty robią dla kogutów z trawy i liści specjalną uprząż, a dla siebie stroje wyścigowe.
Najlepsi jeźdźcy są bardzo szanowani wśród wszystkich skrzatów, dostają specjalne dary i wyróżnienia. Z czasem każdy Koguci Jeździec stał się bardzo ważną osobistością w gospodarstwie,
Jak wygląda Koguci Jeździec? To Wasze zadanie.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)
Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz