piątek, 6 listopada 2015

Inspiracja na udany weekend #10Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.


Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Krell

Kapłani mrocznego boga Traga wyhodowali bestię, która ma bronić ich i wstępu do świątyni.
Plugawy stwór powstawał przez dekady na skutek mutacji, operacji i zaklęć.

Kapłani dobrze zrobili swoją robotę. Powstała opasła, obrzydliwa bestia, która swoją bezwzględnością i krwiożerczością dorównuje demonom.

Z wielkiego korpusu stwora wyrastają macki, okute metalowymi sztabami. Do nich przytwierdzono długie ostrza. Ponad mackami wystaje wielka, umięśniona ręka, z której wyrasta kościany szpic.
Pozbawiona oczu głowa jest zdeformowana licznymi poparzeniami. Z nozdrza stanowiącego dwa otwory, wysuwa się coś na kształt jęzorów, rozdwojonych na końcach. Bestia ma zaszyty otwór gębowy.
Taki strażnik pilnuje wejścia do świątyni Traga.


Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).
 
 
Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz