piątek, 13 listopada 2015

Inspiracja na udany weekend #11Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Łowca czarownic

Kiedy wjeżdżał do wioski, wszyscy ze strachu zamykali przed nim drzwi. Minął pierwsze zabudowania i skierował konia w stronę samotnej chaty stojącej na obrzeżu. Przybył tu po wiedźmę, aby wypalić świętym ogniem jej grzeszne życie z tego świata. Tym się zajmował, dopadał czarownice, wytaczał im proces, a później czynił egzekucję.
Miał ze sobą księgi i sporo narzędzi do zadawania cierpienia. Korzystał z nich nader chętnie i często.
Był bezwzględny i nigdy nie poddał się żadnemu rzuconemu nań urokowi. Miał proste zasady – znaleźć i wyplenić zło. Lubił proste rozwiązania. Przyznanie się do winy i płomienie. Zawsze tak to działało. Jego szlak znaczyły krew i stosy.
Był już w podeszłym wieku. Jego włosy dawno naznaczyła siwizna. Mimo to wszyscy się go bali.

Jak wygląda Łowca czarownic – to Wasze zadanie.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).


Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz