piątek, 20 listopada 2015

Inspiracja na udany weekend #12Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.
Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

SZPERACZ

Ludzkie ciało połączono z maszyną. Żywe, organiczne kończyny zastąpiono mechanicznymi - lepszymi, szybszymi i wytrzymalszymi. Szperaczy stworzono zaraz po wielkiej wojnie. Chodzą oni po zrujnowanych miastach i skanują cały teren. Kiedy natkną się na jakieś ślady buntowników, przekazują sygnał z lokalizacją do bazy. Szperacze tworzą - wciąż uaktualnianą - mapę miejsca po którym się poruszają.
Szperacze mają wbudowane karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet. Są więc jednostkami samowystarczalnymi.
Co w nich pozostało z człowieka? Przede wszystkim refleks i wyciąganie wniosków. Tego bowiem brakuje maszynom.
Jak wygląda Szperacz – to Wasze zadanie.
Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).


Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz