piątek, 4 grudnia 2015

Inspiracja na udany weekend #14Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.


Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Strażnik nekromanty

Pewien nekromanta w obawie o bezpieczeństwo skarbów, które nagromadził, stworzył sobie strażnika. Za pomocą czarów ożywił i skrzyżował ze sobą kilka zwierząt. Strażnik zamiast łba ma czaszkę tygrysa, a do jego kłów domontowano metalowe kolce. Z cielska wystają kościane, pozbawione błon skrzydła. Solidne łapska zostały opancerzone.
Jak wygląda Strażnik – to Wasze zadanie.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).


Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/

2 komentarze:

  1. Ciekawy opis, mam pewną wizję, ale gorzej będzie już z grafiką.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma co się zniechęcać. Proszę spróbować to namalować.

    OdpowiedzUsuń