piątek, 11 grudnia 2015

Inspiracja na udany weekend #15Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Czarownica

Mówiom Panie, że Borgina jakoby czarami się para. Ja tam nie wiem. Powiem tylko tyle, że córkę mi z gorączki uleczyła i krowę uspokoiła jak ta nie chciała się doić. Ponoć jak się Borgina wnerwiła to chłopom z pobliskiej wsi całe żyto spleśniało. Ale kto ją tam wie. Nosi przy sobie zawsze jakieś zioła i w buteleczkach płyny przeróżne. Z kotami i psami ponoć gada, chociaż psy to jej akurat nie lubiom. Nie wiem Panie ja chłop prosty jestem. No widziałem to i tamto. Na przykład kij Borginy to z jakiegoś bardzo starego drzewa być musi bo cały prawie czarny od słońca się zrobił. A chodzi zawsze z tym kijem. Może się od psów właśnie nim opędza.

Jak wygląda Czarownica – to Wasze zadanie.
Pamiętajcie, że powinna posiadać jeden atrybut główny i kilka dodatkowych. Starajcie się tym konceptem opowiedzieć fajną historię.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).


Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz