piątek, 1 stycznia 2016

Inspiracja na udany weekend #17
Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Szable ryboludzi

Zamieszkująca rozległe moczary trójręka rasa rybo-ludzi stworzyła bardzo ciekawą cywilizację. Ich oryginalne stroje i budynki są jedyne w swoim rodzaju. Jednak najciekawsza jest broń jakiej używają. Podstawowy oręż wojowników to rodzaj szabli bez jelca. Rybo-ludzie używają dwóch lub trzech rąk do dzierżenia nim. Jest on fantazyjnie powyginany, naśladując kształtem wodne rośliny. Szable te są duże i ciężkie. Człowiek nie mógłby nimi walczyć.

Jak wygląda szabla - to wasze zadanie.


Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).


Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/3-miesieczny-kurs-digital-paintingu-i-concept-artu/

 

2 komentarze:

  1. Hej, właśnie odnalazłam tego bloga i się totalnie zaintrygowałam. Być może tu jest oaza inspiracji i być może dodatkowej nauki. Chętnie podejmę się wyzwania! Czy jest jakiś konkretny termin na wysyłanie arta? :) Nic tylko pozazdrościć Warszawiakom, możliwości zapisów na lekcje. Co prawda Kraków również może się pochwalić całkiem ciekawymi kursami - wieloma za darmo - jednak ciężko trafić na te bardziej wartościowe i kształtujące.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że się podoba.
    Ogólnie nie ma jakiegoś terminu na wysłanie pracy.
    Inspiracje pojawiają się co piątek więc dobrze by było robić je na bieżąco i za każdym razem podsyłać do nas.

    OdpowiedzUsuń