piątek, 4 marca 2016

Inspiracja na udany weekend #26

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.


Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

Grota TRANTA

TRANT mieszka w sporej grocie. W sklepieniu jest dziura, przez którą wpada do środka snop światła słonecznego a w nocy księżycowego. Ściany groty porastają przeróżne rośliny. Miejscami wystają nawet błękitne kryształy, które świecą w nocy. W rogu leżą różne skrzynie i narzędzia, to pozostałość po szajce banitów, którzy tu kiedyś żyli. TRANT przynosi tutaj swoje ofiary i zjada je. Stąd wszędzie porozrzucane są kości i resztki ciał.

Jak wygląda grota TRANTA? To Wasze zadanie.

 Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).




Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/3-miesieczny-kurs-digital-paintingu-i-concept-artu/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz