piątek, 29 kwietnia 2016

Inspiracja na udany weekend #33

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.


Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła. Dziś będzie majówkowo. Pamiętajcie żeby podczas długiego weekendu wychylić kufelek za krainy fantazji.
 

Magiczny kufel

W pobliskiej karczmie wygrałem kiedyś w karty piękny, krasnoludzki kufel. Na jego ceramicznych ściankach były rzeźbione sceny z bitew. Ścianki pokryto inną emalią niż przedstawione na nich sceny. Poza tym pięknie wytłoczone runy zdobiły górną krawędź. Na pokrywce zaś widniała ułożona po kole krasnoludzka modlitwa do Boga alkoholizacji. Uchwyt jest w kształcie wspaniałego woja z toporem. Podstawa zawiera wyrzeźbioną plecionkę przeplataną dziwnymi znakami. Z początku nie zdawałem sobie sprawy jakie właściwości ma mój nowy przedmiot. Odkryłem to przypadkiem. Otóż każda ciecz, którą wleje się do kufla zmienia się w... krasnoludzki spirytus i to najczystszy. Ach jaka wielka była moja radość.
Jak wygląda magiczny kufel? To Wasze zadanie.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).


Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/


2 komentarze:

  1. Owszem taka inna od pozostałych ale ważne, że działa na wyobraźnię.

    OdpowiedzUsuń