piątek, 6 maja 2016

Inspiracja na udany weekend #34

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.


Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.
 

Arabski Herbowar

Będąc kiedyś w pałacowych salach widziałem bardzo dziwne, dymiące urządzenie. To samo widziałem kiedy losy zaprowadziły mnie do dalekich, wschodnich krain. Jak się okazało był to przyrząd do parzenia herbaty. W jego skład wchodziło naczynie z wodą podgrzewane płomieniami specjalnych kaganków. Nad naczyniem tym zamocowano drugie mniejsze z wywarem, który skapywał kroplami do wody. W komplecie były także cztery pięknie zdobione filiżanki i cztery finezyjne łyżeczki. Całość była zamocowana na pięknych metalowych prętach (również bogato zdobionych) z miejscami na owe filiżanki i łyżeczki.
Jak wygląda arabski herbowar? To Wasze zadanie.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).


Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz