piątek, 20 maja 2016

Inspiracja na udany weekend #36


Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.


Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.
 

Prastare Cmentarzysko

W Nieskończonej Puszczy jest takie miejsce, złe miejsce, w którym dawna magia wciąż działa. To Prastare Cmentarzysko. Przed wieloma wiekami (kiedy nie było jeszcze Puszczy) chowano tutaj bohaterów i władców. Cmentarzysko było czczone jak święte miejsce. Obłożono je potężnymi zaklęciami ochronnymi. Magia, którą kiedyś nasączono to miejsce wciąż daje znać o sobie.
Na Cmentarzysku nie rosną żadne drzewa czy krzewy. Jest to łysa polana z wieloma kapliczkami i nagrobkami.
Jak wygląda Prastare Cmentarzysko? To Wasze zadanie.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz