środa, 25 maja 2016

Inspiracja na udany weekend #37

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.
 

Zajazd na krańcu świata

Sędziwy Bruno założył kiedyś zajazd na szlaku ciągnącym się od stolicy Imperium do wschodnich krain. Zajazd stoi niemal dokładnie na granicy kraju ludzi. Za nim rozpościerają się dzikie i tajemnicze puszcze. Jednak wielu śmiałków i kupców udaje się tam. Dlatego interes Bruna rozkwitł i ma się całkiem dobrze. Zajazd nie jest tylko jednym budynkiem, to cały kompleks. Poza głównym, piętrowym budynkiem gdzie znajduje się główna izba i pokoje na górze, jest jeszcze warsztat z małą kuźnią, stajnia, budynek gospodarczy i kurnik. Wszystko otoczone jest wysokim murem i zwieńczone solidną bramą. Po obejściu chodzą kury i kozy, a na tyłach jest niewielki lecz piękny sad.
Jak wygląda Zajazd na krańcu świata? To Wasze zadanie. Zaprojektujcie go z zewnątrz.Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).
Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz