piątek, 10 czerwca 2016

Inspiracja na udany weekend #39

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.
 

Smocze leże

Johan wspinał się po skalistej półce wzniesienia. Był już wysoko w górach. Jego oddech był szybki i gwałtowny, zaczynało brakować mu tchu. Po wielu trudach dotarł na sam szczyt. To co tam zobaczył wprawiło go w osłupienie. Na czubku góry było legendarne Smocze Leże. Zbudowane z gałęzi, nieco przypominało gniazdo ptaków, ale było znacznie większe i rozleglejsze. W środku wśród licznych skarbów były dwa smocze jaja. Johan szybko zapakował je do torby. Wziął garść drogocennych kamieni do kieszeni i zaczął schodzić w dół.  Nagle wielki cień przesłonił słońce. To matka smoków powróciła z polowania.
Jak wygląda Smocze Leże? To Wasze zadanie.


Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).
Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz