piątek, 1 lipca 2016

Inspiracja na udany weekend #42

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.

Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.

Więc do dzieła.
 

Zabójca Demonów

Praca Zabójcy Demonów wymaga balansowania między dwiema sferami egzystencji. Tą, w której żyją ludzie (tutaj pojawiają się demony pod postacią plugawych stworów) i tą, w której demony utrzymują się jako esencja.
Zabójca demonów walczy gigantycznym, magicznym toporem. Jego żeleźce jest pokryte licznymi żarzącymi się runami. Twarz Zabójcy pokrywają czarodziejskie tatuaże. Ma on sporo narzędzi-pułapek, w które chwyta demoniczne pomioty.
Zabójca to ponury typ. Ludzie starają się go unikać. Nie jest on już do końca człowiekiem. Zatracił się w swoim szaleństwie. Nie wie gdzie jest i kiedy. Ważne dla niego jest tylko zabijanie demonów.
Jak wygląda Zabójca Demonów? To Wasze zadanie.


Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz