piątek, 8 lipca 2016

Inspiracja na udany weekend #43


Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.

Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.Więc do dzieła.
 

Złodziej kodu

Złodziej kodu zajmuje się przechwytywaniem wszelkiego rodzaju informacji z sieci. Działa na zlecenie różnych bogaczy. Często jest podwykonawcą dla szefów mafii.  Złodziej potrafi dotrzeć do wszelkich informacji zawierających kod. Na jego przedramionach są powpinane do ciała wszelkiej maści złączki i wejścia. Umożliwiają mu one podłączenie się do dowolnej maszyny. Jego twarz zdobi metalowa maska, go której podłączone są specjalne gogle.
Jak wygląda Złodziej kodu? To Wasze zadanie (namalujcie go w stylistyce cyberpunk).


Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz