piątek, 5 sierpnia 2016

Inspiracja na udany weekend #46


Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.

Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.


Więc do dzieła.
 

Dolina - miejsce na zasadzkę

Johan jechał z przodu. Za nim kilku kolejnych najemników, a potem reszta kupieckiej karawany. Cały pochód zamykało dwóch konnych. Wjechali z lasu do niewielkiej doliny. Na jej środku stał stary spalony pień drzewa - niemy świadek licznych potyczek, które odbyły się w tej dolinie.
– To idealne miejsce na zasadzkę – pomyślał Johan. Urwiska były dość wysokie, a rosnący na nich las mógł skrywać łuczników. Poza tym przejście doliny było wąskie, mieścił się w nim jeden wóz. Więc walka "ławą" była niemożliwa.
Johan miał chronić karawanę, takie miał zadanie. Splunął przez lewe ramię i popędził konia.
– Za mną, nie zwalniać i nie zatrzymywać się.
Jak wygląda dolina? To Wasze zadanie.

Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).
Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz