piątek, 12 sierpnia 2016

Inspiracja na udany weekend #47

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.

Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.

Więc do dzieła.
 

Księga zaklęć

Johan wszedł do wieży. Kręconymi schodami dostał się na górę. Tam na niewielkim postumencie, oświetlona światłem księżyca wpadającym przez okno, leżała Księga.
Wiele legend o niej krążyło - to najpotężniejsza księga zaklęć jaką stworzyli ludzie. Johan kilkakrotnie ryzykował życiem aby tu dotrzeć i teraz miał obiekt swoich marzeń na wyciągnięcie ręki. Zbliżył się, przesunął dłonią po drewnianej, bogato rzeźbionej oprawie i metalowych okuciach. Niektóre wydrążone symbole zaświeciły się lekkim niebieskawym światłem. Johan zrobił odpowiedni znak nad księgą, wówczas ta otworzyła się. Stronice były grube i naznaczone zębem czasu.
Jak wygląda Księga? To Wasze zadanie.

Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).

Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz