piątek, 19 sierpnia 2016

Inspiracja na udany weekend #48

Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.

Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.Więc do dzieła.
 

Bestia

Johan zdjął koszulę. Medyk nasadził na nos brudne binokle i przyjrzał się jego plecom. Rany były długie i szarpane. Zostawiły je przednie kończyny, co świadczyło o tym, że potwór poruszał się na dwóch, tylnych łapach. Szpony nie były ostre. Bardziej rozerwały niż rozcięły skórę Johana. Rozstaw szczęk był spory. Wyraźne pozostawały ślady po dużych, górnych kłach. Najwyraźniej bestia miała dość duży łeb. Rany wskazywały na to, że stwór nie miał jeszcze doświadczenia w zabijaniu i nie bardzo wiedział jak atakować człowieka. Bestia musiała być dużych rozmiarów. Wyprostowana mogła przewyższać postać ludzką. Gdzieniegdzie pozostawiona sierść była długa i kręcona.
Jaka to bestia tak urządziła Johana?
Jak wygląda Bestia? To Wasze zadanie.

Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).

Jeśli interesujesz się concept artem i digital paintingiem, zajrzyj na naszą stronę www.potegaobrazu.pl.
Albo zapisz się na nasz kurs http://potegaobrazu.pl/szkolenia/6-miesieczny-kurs-przygotowujacy-do-pracy-concept-artysty/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz