poniedziałek, 15 września 2014

Nowe produkty od Wacoma

Na odbywających się targach IFA 2014 firma Wacom zaprezentowała trzy nowe produkty:
·         Bamboo Stylus fineline: Wacom zaprezentował dzisiaj Bamboo Stylus fineline. Wykonany z wysokiej jakości materiałów fineline jest rysikiem z nową technologią ‘thin tip’, która sprawia, że nawigowanie, pisanie, szkicowanie i udostępnianie na iPadach jest niezwykle proste. Bamboo Stylus fineline zachęca i inspiruje do kreatywnego wyrażania myśli, a jego cechy, takie jak czułość nacisku oraz eliminowanie omyłkowych ruchów, pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjną i płynną pracę. Elegancki Bamboo Stylus fineline jest dostępny w pięciu kolorach – srebrnym, szarym, niebieskim, pomarańczowym i różowym.


Fot. Wacom

·         Intuos Creative Stylus 2:
Powstały na bazie sukcesu swojego poprzednika nowy Intuos Creative Stylus 2 jest wyposażony w cieńszą, twardszą końcówkę, aby lepiej i wygodniej tworzyć skomplikowane detale podczas szkicowania, rysowania i malowania na iPadzie. Wysokiej jakości rozwiązanie dla kreatywnych profesjonalistów oferuje teraz opcję ładowania baterii przez USB, rozszerzającą się ku dołowi obudowę, aby lepiej dostosować się do różnych sposobów trzymania piórka i boczny przycisk, by ułatwić korzystanie z urządzenia. Ta kombinacja wysokiej jakości wzornictwa i rozbudowanych funkcji to perfekcyjne narzędzie dla artystów i projektantów, którzy mogą teraz pracować kiedykolwiek chcą bez względu na to, gdzie się znajdują.

Fot. Wacom


·         Bamboo Stylus 3rd Generation:
Wacom prezentuje 3. generację Bamboo Stylus solo (do ekranów pojemnościowych) oraz Bamboo Stylus duo jako połączenie tradycyjnego długopisu kulkowego do różnych rodzajów papieru i rysika do ekranów pojemnościowych. Obydwa produkty posiadają nową, pokrytą włóknem węglowym gumkę, która zapewnia bardzo płynną i naturalną pracę w czasie pisania, szkicowania czy nawigowania bezpośrednio po ekranie dotykowym.

Fot. Wacom


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz