piątek, 1 kwietnia 2016

Inspiracja na udany weekend #29Kontynuujemy nowy cykl na naszym blogu.

Co tydzień (w piątki) będziemy publikować opis postaci/potwora/miejsca/zdarzenia/przedmiotu. Na jego podstawie będziecie mogli rysować i podsyłać nam prace na adres info@potegaobrazu.pl (w tytule maila wpiszcie INSPIRACJA NA WEEKEND). Każdy Wasz rysunek przeanalizujemy i wyślemy informację zwrotną. Napiszemy co jest dobre, a co należałoby poprawić lub na co zwrócić uwagę. Dostaniecie więc feedback dotyczący tego, co narysujecie.


Chcemy w ten sposób zainspirować Was do rysowania i zagłębienia się w świat concept artu. Technika wykonania pracy jest całkowicie dowolna.
Więc do dzieła.

 

Dom Sowy (wnętrze)

Sowa od wielu lat mieszka w Gadającym Lesie. Patroluje jego granice, ostrzega zwierzęta przed niebezpieczeństwem i pomaga podróżnym w odnalezieniu drogi.
Po udanym dniu pracy, Sowa uwielbia spędzać wieczory w swoim przytulnym domku na drzewie. Pije tam sok z liści i siedząc we wspaniałym fotelu czyta książki.
Całe wnętrze jest przytulne i bardzo przyjemne. Co prawda to tylko jeden pokój, ale Sowa uwielbia w nim przebywać.

Jak wygląda dom Sowy? To Wasze zadanie.

 Przesłanie do nas pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej przez Paweł Graniak Studio GRANAT (właściciel marki Potęga Obrazu) z siedzibą w Warszawie ul. J. Olbrachta 29/104, w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz