poniedziałek, 15 września 2014

Nowe produkty od Wacoma

Na odbywających się targach IFA 2014 firma Wacom zaprezentowała trzy nowe produkty:
·         Bamboo Stylus fineline: Wacom zaprezentował dzisiaj Bamboo Stylus fineline. Wykonany z wysokiej jakości materiałów fineline jest rysikiem z nową technologią ‘thin tip’, która sprawia, że nawigowanie, pisanie, szkicowanie i udostępnianie na iPadach jest niezwykle proste. Bamboo Stylus fineline zachęca i inspiruje do kreatywnego wyrażania myśli, a jego cechy, takie jak czułość nacisku oraz eliminowanie omyłkowych ruchów, pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjną i płynną pracę. Elegancki Bamboo Stylus fineline jest dostępny w pięciu kolorach – srebrnym, szarym, niebieskim, pomarańczowym i różowym.


Fot. Wacom

·         Intuos Creative Stylus 2:
Powstały na bazie sukcesu swojego poprzednika nowy Intuos Creative Stylus 2 jest wyposażony w cieńszą, twardszą końcówkę, aby lepiej i wygodniej tworzyć skomplikowane detale podczas szkicowania, rysowania i malowania na iPadzie. Wysokiej jakości rozwiązanie dla kreatywnych profesjonalistów oferuje teraz opcję ładowania baterii przez USB, rozszerzającą się ku dołowi obudowę, aby lepiej dostosować się do różnych sposobów trzymania piórka i boczny przycisk, by ułatwić korzystanie z urządzenia. Ta kombinacja wysokiej jakości wzornictwa i rozbudowanych funkcji to perfekcyjne narzędzie dla artystów i projektantów, którzy mogą teraz pracować kiedykolwiek chcą bez względu na to, gdzie się znajdują.

Fot. Wacom


·         Bamboo Stylus 3rd Generation:
Wacom prezentuje 3. generację Bamboo Stylus solo (do ekranów pojemnościowych) oraz Bamboo Stylus duo jako połączenie tradycyjnego długopisu kulkowego do różnych rodzajów papieru i rysika do ekranów pojemnościowych. Obydwa produkty posiadają nową, pokrytą włóknem węglowym gumkę, która zapewnia bardzo płynną i naturalną pracę w czasie pisania, szkicowania czy nawigowania bezpośrednio po ekranie dotykowym.

Fot. Wacom


2 komentarze:

  1. Takie długopisy doskonale spisują się w biurze bo są wytrzymałe. Mam ich kilka i jestem zadowolony. Ponadto stosuję jeszcze tablice suchościeralne https://somax.eu/73-tablice-suchoscieralno-magnetyczne gdyż mocno ułatwiają mi pracę w biurze i mogę sobie na nich zapisywać wiele istotnych rzeczy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wielu ludziom wydaje się, iż praca biurowa jest dość łatwa i przyjemna. Tutaj przede wszystkim wiele uzależnione jest od tego jakich narzędzi do pracy używamy. Jednym z nich i zarazem niezbędnym są pieczątki firmowe https://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/pieczatki-standardowe/podzial-wedlug-tresci/firmowe/ za pomocą których oszczędzamy sobie wiele cennego czasu.

    OdpowiedzUsuń